Panasonic Eneloop Pro AAA 900 mAh 1.2V Ni-MH akumulatori lādējamās baterijas 4gb.

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

Īss apraksts

Panasonic Eneloop Pro AA akumulatori ar paaugstinātu ietilpību, kas der visa veida elektroierīcēm – fotoaparātam un zibspuldzei, pelei un klaviatūrai, kabatas baterijai, TV pultij un bērnu rotaļlietām. Ar Eneloop Pro akumulatoru baterijām var uzņemt līdz pat 5x vairāk digitālo fotogrāfiju nekā ar parastajām baterijām.

Atšķirībā no parastajiem Ni-MH akumulatoriem Sanyo Eneloop izceļas ar ļoti zemu pašizlādi un saglabā līdz 75% enerģijas pat pēc 3 gadu glabāšanas. Parastie Ni-MH akumulatori zaudē daļu uzlādes jau pēc dažu dienu vai nedēļu glabāšanas. Turklāt jauni Panasonic Eneloop akumulatori ir jau uzlādēti un uzreiz lietojami. Tā ir gluži kā parastā baterija, kas uzlādējama atkal un atkal.

Panasonic Eneloop Pro akumulatori ir izlici piemēroti zibspuldzēm, fotoaparātiem un ierīcēm ar lielu enerģijas patēriņu, kā arī ierīcēm, kas enerģiju patērē ilgstošā laika periodā (pulkstenis, datora klaviatūra, pele, TV pults) un kur līdz šim tika izmantotas parastās baterijas. Uzlādēts Eneloop akumulators saglabā enerģiju līdz pat 5 gadiem (90% uzlāde pēc 6 mēnešiem, 85% pēc 12 mēnešiem, 75% pēc 3 gadiem, 70% pēc 5 gadiem). Panasonic Eneloop akumulatorus var lādēt ar parastajām Ni-MH uzlādes ierīcēm. Mūsu veikala piedāvājumā ir laba izvēle ar dažādām akumulatoru uzlādes ierīcēm no Panasonic/Sanyo, Tensai Japan, TecnoLine/La Crosse, UltraCell u. c.


Panasonic Eneloop Pro AAA 900 mAh 1.2V Ni-MH akumulatori lādējamās baterijas 4gb.

Vairāk skatu

Details

Panasonic Eneloop Pro AAA 900 mAh 1.2V Ni-MH akumulatori lādējamās baterijas 4gb.

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.